Více webů – více peněz

Více webů – více peněz

Jednou za čas se snažím vymyslet zajímavý článek, který by vám pomohl s podnikáním. Je docela dost možné, že už máte třeba jeden web, který se snažíte rozběhnout, ale návštěvy a příjmy z Google Adsese jsou zatím docela bída. Co s tím?

Vytvořte další web

Věnujte samozřejmě stále 90% energie do nového webu, hlavně do získání návštěvníků, protože to je to nejdůležitější, ale vytvořte si také časem další web třeba na jiné téma a pak zase další a rozjeďte je všechny. A proč tolik webů? Je to jasné. Když spočítáte příjem Adsense tří webů bude sumička denně jiná než když zůstanete u jednoho webu. A co teprve až budete mít takových 5 webů, které budou hojně navštěvované. To se budete moci každý měsíc těšit na hezký příjem.

Zajímavější pro inzerenty

Ale není to vše jen o Adsense že? Nezapomínejte také, že vaše stránky můžou sloužit jako studna zpětných odkazů v PR článcích za které si necháte zaplatit. Čím širší portfolio webů Jak vydělat na internetu bez velkých investicnabídnete, tím oslovíte více potencionálních klientů, kteří si od vás nechají napsat PR článek, který jim napíšete a uveřejníte na stránkách.   Pro vás to bude další ztroj příjmů stejně tak jako umístěný zpětný odkaz. Je to hrozně bezva, když vám přijde poptávka jeden den na web o psech a druhý den na web o kočkách…

Nezapomínejte však na aktualizace

Více webů, více starostí a více času strávených na stránkách. Místo jednoho webu a jednoho článku denně budete psát tři. Ale nemusíte, najměte si redaktorku, bude psát články za vás, ale z počátku jsou to náklady, které si nemůžete dovolit, takže je lepší psát články vlastnoručně, tedy pokud vám to čas dovolí. Když je o vaše stránky zájem a vyděláte například tisíc korun měsíčně jen za reklamní články můžete si dovolit zaplatit řekněme 300 Kč na 6 článků redaktora, který vám s webem vypomůže.

Weby vzájemně prolinkujte – pokud to jde

Pokud budou weby s podobným obsahem je dobré je nějak velmi rozumně prolinkovat, třeba odkazovat v nějakém článku a podobně. Pokud je však obsah úplně jiný bylo by to spíše na škodu. Neuděláte dobře ani když vytvoříte stránku s odkazy, to Google opravdu nemá rád a vaši stránku za to bodíky navíc rozhodně nečekají. Jak se říká za to byste měli Palce dolů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *