Využijte komfortní kanceláře v Praze

Využijte komfortní kanceláře v Praze

Mít dobře vybavenou a reprezentativní kancelář je vhodné, když chcete působit dojmem úspěšné firmy. Je ale nutné, abyste takové prostory vlastnili nebo draze pronajímali? Můžete si totiž nejen pronajmout kancelář v obchodním centru, ale spolu s tím získat i široký rozsah služeb spojených s chodem kanceláře. Jako bonus ušetříte čas i peníze.

Obchodní centra vám nabídnou větší komfort, než kdybyste si pronajali samostatnou kancelář. Prestižní prostředí začíná už adresou, reprezentativní recepcí, která zaujme svým profesionálním prostředím stejně jako ostatní kancelářské prostory, které můžete při práci potřebovat.

Společnost Regus, která na českém trhu působí přes 15 let, poskytuje stejně kvalitní služby nejen velkým mezinárodním koncernům, ale i středním nebo malým podnikům.

Pronájem kanceláře Praha nabízí prostory pro vás nebo tým kolegů v prostředí, jaké bude odpovídat vašim požadavkům. Kanceláře k pronájmu v Praze 4, se nacházejí v budově Empiria, jedné ze čtyř prestižních lokalit, na kterých v hlavním městě naleznete obchodní centra firmy Regus.

 

Variabilní prostory, variabilní služby

Při svých obchodních jednáních různého typu můžete využít variabilní obchodní salónky nebo zasedací místnosti. Ať je vaše jednání malé nebo se naopak jedná o jednání významné, třeba o valnou hromadu, dají se tyto místnosti uzpůsobit pro potřebný účel. Videokonferenční salónky usnadní vaše jednání, když pro vás cestování momentálně není časově nebo finančně možné.

Pokud se rozhodnete k obchodním cestám, i tady získáte kancelářskou podporu, protože Regus má své pobočky už i na5_454x340 letištích. Celkově můžete využívat 1800 lokalit ve 100 zemích a  600 městech, takže vždy naleznete nějakou pobočku poblíž. Využívat pohodlí kancelářského zázemí vám napomůže program na cesty Businessworld, kdy v jedné ze čtyř úrovní dostanete požadovaný komfort.

Pro své podnikání můžete získat i potřebnou podporu v nejrůznějších oblastech důležitých pro činnost firmy jako účetnictví, personalistika atd. Nejspíš s ničím takovým vůbec nepočítáte, když se začnete zajímat o pronájem kanceláře.

Kontaktujte obchodní pracovníky společnosti na telefonním čísle (+420) 222 191 100 a informujte se na podrobnosti nebo si prostřednictvím webových stránek www.regus.cz rezervujte prohlídku kanceláří.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *