Dva nové weby hned z počátku roku

Dva nové weby hned z počátku roku

Poslední článek na Webedition v předchozím roce končil ve smyslu budování nových webů. No některé byly již opravdu na spadnutí a tak jsme je již na konci roku mohli přivítat do světa internetu. Dnes je ta pravá chvíle, abychom vám weby malinko představili.

Noční hrátky

Prvním webem, který se vyklubal na světlo světa ještě před koncem roku 2013 byly Noční hrátky. Jak název webu již napovídá, jde o web s erotikou tématikou, kde v hlavní roli jsou Noční hrátky - web jen pro dospěléerotické články. Ale nejen obyčejné články. Jde o články z oblasti trapasů, experimentů, vlastních zkušeností a také zcela vlastní představivosti. Mysleli jsme, že bude problém najít pro psaní takového tématu redaktory, ale kdepak. Přihlásilo se jich hned několik a my nakonec museli vybírat jen ty nejlepší. Noční hrátky již mají za sebou 3 články a chystáme pravidelně aktualizovaný obsah. Pokud by se s námi chtěl i čtenář podělit o svou historku budeme jen rádi.

Tajemný svět

Druhým našim opravdu čerstvým webem je Tajemný svět. Začalo to tak, že naše redaktorka Zdeňka psala na webu Styl ženy články o kartách, andělích, vesmíru a podobná témata a zjistili jsme, že jsou tyto témata pro čtenáře velmi zajímavá. Avšak takové mystické téma nezajímá každou ženu a proto jsme se rozhodli vytvořil web, který bude pojednávat nejen o této tématice. Dále na Tajemném světě najdete také třeba rubriku polodrahokamy a drahokamy a osobní rozvoj. Tajemný svět se tak stane domovem mnoha lidí, kteří se chtějí dovědět zajímavé a lehce tajemné informace.

Další weby budou následovat

Zatím tyto dva weby čekají na svůj rozjezd a my věříme, že si k nim uživatelé najdou cestičku co nejrychleji. Už v únoru však připravujeme další web zaměřený na testování a recenze šablon pro WordPress. A nezapomínáme samozřejmě ani na naše stále weby Chvilka pro ženy a Styl ženy. Pro tyto weby chystáme mnohem více soutěží než v předchozím roce. Také náš první web Vydáno bude za 3 dny slavit své první narozeniny a tak chystáme výroční článek.

 

Těšíme se na nové čtenáře a spolupráci novými partnery v oblasti internetového marketingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *