WordPress – užitečné pluginy

WordPress – užitečné pluginy

WordPress bezpochyby patří mezi oblíbené a světově využívané redakční systémy. Dnes si představíme pár velice užitečných pluginů.

All in One SEO Pack

Každý úspěšný portál se zabývá optimalizací pro vyhledávače (SEO). Tento plugin vám v takové optimalizaci velice pomůže.

Po instalaci se vám u každého článku objeví spousta nových možností. Otevře se vám například snadná možnost vyplnit ke každému článku klíčová slova, popisek a mnoho dalšího.

Configurable Tag Cloud

Velice oblíbený a často využívaný plugin pro WordPress. Po instalaci pluginu získáte nový widget, který si můžete umístit do stránky. Tento widget vám poskládá nejčastěji využívané tagy a podle četnosti jim zvolí velikost a hodnotu pro vyhledávače.

Návštěvníci pak mají články rozdělené podle tagů a vaše stránka získá hodnotná klíčová slova. Tento plugin je možné různě konfigurovat podle vlastních potřeb v nastavení.

Random Text

Plugin, který vždy zajistí jiný text po aktualizaci stránky. Po instalaci získáte widget, v němž si můžete nakódovat vlastní text s obrázky. Ten pak můžete umístit kamkoli do stránky.

Po každé aktualizaci, nebo nové návštěvě stránky se text změní na některý z dalších předvolených. Každá návštěva stránky se tak stane pro návštěvníka jedinečnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *