Výdělky na internetu – podnikání

Výdělky na internetu – podnikání

Minule jsme si představili způsob vydělávání, jež byl určen pro úplné začátečníky a fungoval okamžitě. Dnes si představíme trošku zdlouhavější způsoby vyžadující větší odhodlání. Jde o podnikání na internetu, pojďme si společně představit některé způsoby.

Affiliate e-shopy

Princip affiliate e-shopu je založený na získávání zakázek pro jiný e-shop. Za každou získanou zakázku obdržíme procenta ze zisku. Naším úkolem tedy bude hlavě propagace a získávání zákazníků. Proto by jsme na začátku měli vybírat e-shop prodávající atraktivní zboží. Atraktivním zbožím mám namysli zboží, po kterém je poptávka a nebude vám dělat problém pro takové zboží získat zákazníka.

Vytvoření affiliate e-shopu může dělat začátečníkům problémy. Naštěstí se nabízí spousta odborníků, kteří nabízí hotové řešení. Propagace ze začátku také nebude snadná a neponese žádnou úrodu. Postupem času ale získáte zkušenosti generující zisk.

Budování úspěšného portálu

Základem je stejné budování navštěvované stránky. Na začátku je třeba zvolit správné téma. Při výběru tématu je třeba koukat na konkurenci, návštěvníky nezískáme na něco, co už tu dávno je.

Pár měsíců musíme portál plnit atraktivním obsahem. Určitá část návštěvnosti se pak bude odvíjet od atraktivnosti a hodnot publikovaných článků. Právě proto by jsme je měli psát s rozvahou.

Princip výdělku na stránce se ale liší. Zatím co u affiliate e-shopu nám platil majitel jiného e-shopu za získávání zákazníků, zde nám budou platit majitelé jiných stránek za získávání obyčejných návštěvníků (následně možných zákazníků). Takový majitelé budou platit za umisťování reklam, zpětných odkazů a PR článků. Tímto způsobem se dá také docílit pěkného pasivního příjmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *