Jak na registraci do katalogů část první

Jak na registraci do katalogů část první

Máte nový web a nevíte si rady s registrací do katalogů a nechce se vám dělat ručně? Pro začátek nového roku pro vás máme několik tipů jak na to. Podotýkám, že nejde o placený PR článek a pokud zde budu a jako že opravdu budu zmiňovat nějaké firmy či lidi co registraci dělají tak jsou odzkoušení a budete vědět, že platíte za dobré služby.

Zkuste to sami

Nejsnadnější věc, kterou můžete udělat, aniž byste někomu cokoliv platili je najít si seznam vyhledávačů, který najdete třeba na tomto odkazu. Globálních stránek je celá řada, bohužel ne vždy zjistíte, jak moc je vyhledávač hodnocený u Seznamu S rank a u Googlu – Page rank a právě tyto informace jsou pro vás velice cenné, protože nechcete registrovat váš web do Registrace do internetových vyhledávačů a jak na nivyhledávačů, které by mohli hodnocení vašeho webu poškodit, naopak potřebujete takové, které by vaše hodnocení výrazně zvýšily.

Proto jedna rada na začátek. Pokud váš web má například Page rank 1 a S rank 2 nedávejte odkaz na web – vyhledávač, který má ranky na hodnotě jedna. Nepomůžete si tím a naopak si tím můžete ublížit. To že by přišel nějaký člověk z takového vyhledávače není moc pravděpodobné, takže ani z tohoto pohledu není registrace nutná. Proto tedy hledejte takové weby, kde jsou silné ranky a kde můžete odkaz na váš blog registrovat.

CTRL + C a CTRL + V je špatná volba

Ovšem registrace i do dobrých katalogů vám zabere čas a to z jediného důvodu. Pokud byste svůj web registrovali pokaždé se stejným názvem i stejným popiskem vězte, že si hodně ublížíte – tedy ne sobě ale vašemu webu. Vyplnění popisku webu a jeho názvu je třeba věnovat pečlivou pozornost, každou registraci provádět malinko jinak tak, aby následně Google nevyhodnotil duplicitní obsah. Možná si myslíte, že za den zvládnete klidně 50 webů, ale není tomu tak. Řekl bych, že jich uděláte možná 5, možná 8, ale pak vám dojde inspirace a především budete otráveni tím, že už nemáte další slova pro nové a nové registrace. Samozřejmě registraci do katalogů doporučuji dělat od těch nejsilnějších, abyste měli stále ještě inspiraci.

V pokračování si povíme něco o tom, jak lze pohodlně převést tuto otravnou práci na člověka, který to udělá za vás a také o tom, že registrace na některých vyhledávačích trvá klidně dva měsíce a co je dobré udělat před první registrací. Takže se máte rozhodně na co těšit.

Jak na registraci do katalogů část druhá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *