Burberry Body – ta správná volba ve světě vůní

Burberry Body – ta správná volba ve světě vůní

450x300_burberryJiž dávno neplatí, že každý chce pouze dokonale vypadat. S krásným vzhledem by totiž měla souviset také příjemná a elegantní vůně. A jsou to především ženy, které dbají nejenom na dokonale sladěné oblečení a kvalitní líčení, ale také na dokonalou vůni. A jednou z takových je jistě i Burberry Body.

Pokud vám její název něco připomíná, potom věřte, že se určitě nepletete. Tato oblíbená parfémovaná voda totiž ve svém názvu nese velmi známý módní dům Burberry, který je především ve Velké Británii považován za skutečný symbol módy a místo, kde módní trendy doslova vznikají. A právě tento módní dům přišel v roce 2011 s touto jedinečnou vůní, kterou si oblíbili desetitisíce žen po celém světě. A rozhodně se není čemu divit.

Dokonalá kombinace vonných esencí

Stejně jako řada dalších parfémů, i tento se skládá ze tří hlavních částí, a to hlavy, srdce a základu. Tyto tři komponenty, které se skládají z jednotlivých esencí, velmi dobře zkombinoval Michel Almairac, který je považován za skutečného mistra v oblasti výroby parfémů, a jeho rukama prošly jedny z nejoblíbenějších vůní na světě. A jednu z nich si nyní můžete užít i vy sami.

Samotná hlava parfému je tvořena frézií, poměrně neobvyklým pelyňkem, ale i příjemnou ovocnou složkou, a to v podobě broskve. Tato jedinečná kombinace jistě dokáže výrazně okouzlit, a to stejně jako samotné srdce parfému, které tvoří kosatec a velmi příjemná růže, která je symbolem vášně, nespoutanosti a také lásky a romantiky. Základ parfémované vody Burberry Body tvoří řada vonných esencí, a to především kašmírové dřevo, ambra, santalové dřevo, pižmo a také neodolatelná vanilka, která dokáže dodat velmi netradiční a příjemný nádech.

Nádherné rozplynutí vůní

A o tom, že je Michel Almairac skutečným mistrem ve svém oboru se přesvědčíte ve chvíli, kdy jedinečnou vůni poprvé použijete. Ucítíte, jak se dokonale promísené komponenty lehce rozšiřují do okolí a vytváří tak skvělou kombinaci, která se velmi pomalým tempem uvolňuje. Okouzlena tak budete v první chvíli vy sama, ale jakmile se takto vydáte do společnosti, i ta si na vás všimne něčeho neobvyklého. A to nikoliv v souvislosti s vaším vzhledem a krásou, ale v souvislosti s tím, že právě dnešní den voníte „nějak jinak“.

Ukažte své sebevědomí

Tato vůně je primárně určena pro všechny sebevědomé ženy, které si jsou vědomi svou krásou, a chtějí dát jasně najevo, že právě ony jsou jedinečné a dokonalé. Díky kombinaci jednotlivých esencí je navíc tato vůně ideální pro nastávající jarní období, a jelikož působí dokonale lehce a svěže. A to nejenom během dne, ale i večer, kdy můžete v dokonalých společenských šatech vyrazit třeba na příjemnou večeři.

I samotný flakon utváří styl

Není to však pouze samotný obsah, který je něčím unikátním a oblíbeným. Není žádnou novinkou, že samotný módní dům Burberry si potrpí na dokonalý vzhled, a v tomto ohledu bylo nutné vytvořit i dokonalý flakon, který se tak stane neobyčejnou schránkou pro ještě neobyčejnější obsah, který se uvnitř něho nachází. I z něho tak budete na první pohled okouzlena, jelikož styl, se kterým přichází, je určitě cestou k tomu, jak si získat srdce mnoha žen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *