Kérastase – kvalitní péče o Vaše vlasy

Kérastase – kvalitní péče o Vaše vlasy

450x300_KerastaseSnad každá žena má svou oblíbenou značku kosmetiky, kterou pravidelně využívá. V tomto ohledu nabídne trh různé možnosti, ale jsou značky, které zkrátka jasně vynikají a dominují. A mezi ty patří i Kérastase. Tato společnost totiž svými výrobky a  kolekcemi pokrývá požadavky mnoha žen, a tak je ideální pro všechny jejich potřeby, a také pro všechny věkové kategorie žen, které se na tento dokonalý produkt rozhodnou vsadit.

Bohatá historie značky

Samotný životopis této značky a jejích produktů se začal rýsovat v roce1964, kdy tato značka vznikla. A na rozdíl od mnoha jiných se právě vlasová kosmetika Kérastase začala zaměřovat na moderní trendy a technologie, které následně aplikovala do výroby svých výrobků. A ty se díky tomu staly u mnohých žen velmi oblíbené, jelikož dokázali oslovit všechny ty, kterým šlo o dokonalou a velmi kvalitní péči. A tak věhlas značky vzrůstal, což můžete nyní pocítit i vy sami.

Produkty, které dokážou bojovat s nejčastějšími problémy vlasů

A ačkoliv nádherný účes může vypadat dokonale, jsou ženy, které s ním mají stále mnoho problémů. A i těm může kosmetika této značky výrazně pomoci, jelikož existují řady, které jsou zaměřeny především na širokou škálu problémů, které se mohou v jakémkoliv věku dostavit. Skvělým příkladem může být řada Kérastase Soleil, která přijde vhod především během léta. Dokáže pomoci sluncem vysušeným vlasům, ale i těm, které jsou nadměrně zatěžovány slanou vodou – v období letních dovolených tedy ideální volba.

Stejně tak však může na specifické problémy hlavně vlasové pokožky pomoci i řada Kérastase Specifique, která primárně regeneruje pokožku hlavy, čímž eliminuje různé problémy, jako je vyšší maštění vlasů, lupy, nebo i nedostatečné pevnost kořínků. Podobně účinná je však také řada Kérastase Resistance, zaměřená na slabé vlasy, kterým je tak navrácena jejich přirozená a výjimečná síla.

Kérastase Age Premium – ideální pro všechny zralé ženy

A zatímco zmíněné produkty mohou být ideální na problémy vznikající vlivem prostředí a životního stylu, jsou v našem těle procesy, které bohužel nezastavíme. Jedním z nich je i stárnutí, které se projevuje nejenom na pokožce, ale samozřejmě i na naší hlavě, a to v samotných vlasech, kterým se tento proces taktéž nevyhýbá. A řada Kérastase Age Premium je ideální cestou pro každou ženu, která chce s tímto problémem bojovat, a chce tak obnovit vitalitu, lesk a pevnost svých vlasů.

Regenerace, výživa a běžná péče

S péčí o vlasy však nesouvisí pouze to, že se snažíme bojovat proti negativním vlivům. Souvisí s ní i pravidelná a běžná péče. A tak jsou řady jako Kérastase Elixir Ultime a Kérastase Reflection ideální pro každodenní použití. Druhá zmíněná řada je navíc ideální volbou v případě barevných vlasů. A tyto produkty doplňuje celá řada dalších.

Ani muži nepřijdou zkrátka

A ačkoliv tato značka vlasové kosmetiky byla dříve určena primárně ženám, nyní si na své přijdou i muži, pro které je určena série Kérastase Homme Capital Force. Ta je ideální volbou v případě boje proti nejčastějším mužským problémům, kterými jsou vypadávání a řídnutí vlasů. Kvalitní složení má totiž velmi pozitivní účinky na jejich opětovný růst, a tak by ji měl mít v koupelně každý muž, nejenom středního věku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *