Tangle Teezer způsobil revoluci v oblasti kadeřnických potřeb

Tangle Teezer způsobil revoluci v oblasti kadeřnických potřeb

TATSELW_KCOM30Pokud se řekne Tangle Teezer, mnoho lidí, především tedy žen, si ihned představí jedinečný vlasový kartáč, který způsobil rozruch po celém světě. Navzdory svému tvaru totiž dokázal perfektně rozčesat jakékoliv vlasy, a to hlavně snadno a bezbolestně. Zároveň překvapil také velmi nízkou cenou, a tak se stal součástí zrcadel téměř všech žen a dívek, a to po celém světě.

Málokdo však ví, že pod pojmem Tangle Teezer se neskrývá pouze tento výrobek, tedy hřeben jako takový. Tangle Teezer je totiž samostatnou značkou, a to vyrábějící právě kadeřnické potřeby. Ty si zakládají hlavně na jednoduchosti, ale i skvělých vlastnostech, což je zcela určitě tou správnou cestou k tomu, jak uspět. A to se společnosti povedlo. Jejich kvalita je dána také tím, že jsou vyvíjeny především profesionálním kadeřníkem, kterým je Shaun P. A do jehož péče se svěřuje celá řada známých celebrit. A je to i on, který stojí za revolučním provedením daného vlasového kartáče.

Do nejprestižnějších kadeřnických salonů

A právě díky revolučním výrobkům si značka a její produkty našli cestu nejenom k běžným lidem, ale také do těch nejprestižnějších kadeřnických salonů, kde se taktéž setkávají s velkou oblibou. A díky tomu věhlas původně malé značky Tangle Teezer neustále roste, což samozřejmě vede i k celkovému rozšiřování portfolia produktů, kterému nedominuje nic menšího, než právě tyto jedinečné kartáče, a to v různých provedeních. Ty tak odrážejí požadavky hlavně samotných kadeřníků, aby jim usnadnili práci, a i vám samotným tak pomohly zvládnout vaše vlasy.

Moderní a nadčasové provedení

A o tom, že tato značka rozhodně není nijak konvenční, vás přesvědčí i jednotlivé nabízené produkty. Mezi ty patří třeba Tangle Teezer Aqua Splash. Tento kartáč jen určený primárně pro rozčesávání vašich mokrých vlasů, a na první pohled ho rozhodně nepřehlédnete – a to nejenom pro jeho velký obdélníkový tvar, ale hlavně pro jeho radioaktivní zelenou barvu.

Zajímavým provedením se však pyšní také Tangle Teezer Flowerpot. Ten je určený pro všechny malé slečny a jejich jemné vlásky. Na první pohled vypadá jako květináč, do kterého je vsazena pestrobarevná květina. Jakmile ji vyndáte, zjistíte, že právě ona je samotný základ kartáče, který bude milovat i vaše dcera. A právě jemná péče o dětské vlásky by měla být cílem každé maminky.

Milujete klasiku? Pořiďte si ji

A pokud si zrovna nepotrpíte na moderní tvary a zajímavé bravy, můžete vsadit na klasický vzhled kartáčů. Tedy abychom byly konkrétní, oproti těm běžným se stále ještě lehce vymykají zažitým konvencím, což je na jednu stranu dobře. Snadno tak daný kartáč rozlišíte od těch, které se nepyšní logem právě této značky. A tak je zcela na vás, zda zvolíte model Tangle Teezer Salon Elite, Tangle Teezer Compact Styler, který si můžete bez problémů vzít kamkoliv sebou, nebo taktéž přenosný Tangle Teezer Compact Styler Beloved. Ten je navíc doplněný i o vkusnou tašku.

A co na produkty říkají samotné zákaznice?

Ty doslova nemají slov, jelikož jsou z vlastností daného kartáče doslova uchváceny. Ostatně o tom se můžete přesvědčit i vy sama, a to za cenu, která se pohybuje okolo 200 korun a rozhodně tak není nijak velkým výdajem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *