Seznamte se v metru

Seznamte se v metru

Dopravní podnik od dnešního dne na trase A pražského metra zavádí jednu novinku. Prostřední seznamovací vagon. Zní to šíleně? Ne, může to docela fungovat.

 Seznámení v metru je normální

Možná vám to přijde zvláštní, ale v době, kdy nebyl internet a  a mobilní telefony bylo všechno tak trochu jinak. S tím souvisí i neexistence seznamek jako takových a lidé se tudíž seznamovali různě. Z nejednoho vyprávění jsem již slyšel o seznámení na ulici, v tramvaji a samozřejmě pak diskotéky a zaměstnání, firemní večírky a podobně. A seznámení v metru je také reálné. Jen si v hlavě stačí odehrát například situaci, kdy nechtěně při silném brzdění strčíte do slečny vedle vás. Omluvíte se ji, ona vykouzlí úsměv a řekne, že se nic nestalo. To je V Londýně zatím seznamovací metro nemajíideální začátek pro zahájení konverzace a je jedno, zda se slečnou povedete rozhovor jen do další stanice, kde vystupujete nebo kvůli ní pojedete o tři stanice dál a zajdete spolu na kávu. Od dnešního dne bude pro seznámení v metru určen vždy prostřední vagon linky A. Tam na vás budou čekat další lidé, kteří budou mít zájem seznámit se nebo jen povykládat po cestě do práce.

 Nejen pro seznámení

Důležité je vědět, že tento vagon nebude nijak označen ani speciálně vyhrazen, takže zde budou i lidé, kteří o vaši konverzaci nebudou stát. Nečekejte proto, že každý koho v tomto vagonu na lince A pražského metra oslovíte s vámi bude chtít komunikovat. V potaz je třeba vzít že 70% lidí nebude mít informaci o tomto řekl bych docela unikátním projektu, který se mi osobně moc líbí, takže pozor na to, koho oslovíte J

Skvělý nápad

Osobně si myslím, že seznamování v metru už probíhá a nyní je možné, že nových vztahů, které vznikly v metru ještě přibude. Myšlenka je skvělá a i když jde o testovací provoz myslím že se ujme a prostřední vagon se tak stane centrem komunikace, která mezi lidmi dost často chybí, což je následek moderních technologií a návyku komunikovat online z domova od počítače. Jediný problém kterého bych se malinko obával mohou být cestující, kteří o této skutečnosti nevědí a budou si stěžovat na to, že je v metru často oslovují cizí lidé. Už se těším, až se svezu takovým vagonem a osobně se podívám, zda tento způsob komunikace funguje v praxi.

Každopádně je dobré, že něco takového existuje a že člověk hledající partnera může konečně kromě internetových seznamek které z člověka jen ždímají peníze zažít i něco reálného.

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *