Velká podzimní soutěž věnována ženám

Velká podzimní soutěž věnována ženám

Málem jsem zapomněl, že na našem webu máme i rubriku pro ženy. A právě těm bude dnes věnován článek. Co článek, to by bylo hodně málo, ženám jsme tentokrát věnovali i ceny v naši soutěži. Tedy naši úplně ne, ale našeho webu Styl ženy, který jsme celý věnovali ženám. Ale zpět k soutěži. Že to nebude jen tak obyčejná soutěž o tom svědčí i ceny v hodnotě 3 tisíce korun, které jsme do soutěže věnovali.

Proměna u vizážistky

První a hlavní výhrou je proměna u vizážistky. Tyto proměny jsou u žen velmi oblíbené, protože pomohou ukázat nebo zdůraznit ženskou krásu. Vizážistka si vás v Praze nalíčí, udělá promenavám vlasy a ještě než to udělá pořídíme fotku vaši osoby před touto úpravou. Až si vás vezme vizážistka Monika do parády budete úplně jiná a to si vás také vyfotíme.  Hodnota této ceny je 1 500 Kč. Cenu je nutné vybrat v Praze, kde máme naši ověřenou vizážistku Moniku, která se líčení a vlasovému stylingu věnuje již řadu let a líčila například na Miss nebo několik celebrit.

 Anatomický polštář pro váš sladký spánek

Druhou cenou je skvělý velký anatomický polštář s paměťovou pěnou, takže se vám už nikdy nestane, že byste spala na zmuchlaném polštáři. Tento polštář je doporučován odborníky pro zdravý spánek. Osobní zkušenost vám však nedám, jelikož sám spím na dvou malých polštářcích z čehož by asi lékaři neměli velkou radost. Tato cena vám bude zaslána poštou a je v hodnotě cca 800 Kč.

 Peněženka se sejde

Třetí až pátá cena bude o peněženkách, které jsme pro vás připravili. Všimněte si, že neoceňujeme první 3 místa, ale hned pět. Máme pro vás připravenou velice hezkou peněženku, kterou si buď můžete nechat, nebo ji darovat někomu na vánoce. Peněženka sice není z pravé kůže, ale i tak vypadá velice atraktivně. Je to cena v hodnotě 250 korun.

 

Soutěžní otázky jsou procházka růžovým sadem

Nechceme vás utýrat k smrti a proto jsme připravili 3 snadné soutěžní otázky, kde máte možnost vždy volit ze 3 odpovědí jednu správnou. Pro získání správné odpovědi stačí pak jen pročíst stránky Styl ženy a odpovědi tam najdete.

 Tipovací otázka s nápovědou

Aby to však nebylo až tak snadné máme pro vás tipovací otázku s jednou nápovědou, která vám tip usnadní. První cenu vyhrává ten, kdo správně odpoví všechny 3 otázka a bude nejblíže otázce tipovací.  Pokud by byly soutěžící se svým tipem na stejno, rozhoduje datum, kde vyhrává soutěžící, který odpověděl dříve.

 Jen do konce listopadu

Neváhejte a zapojte se. Soutěž se již totiž v plném proudu a i když končí až na konci listopadu máme již mnoho soutěžících, kteří by rádi vyhráli některou z cen, které jsme připravili. Vyhodnocení soutěže a vyhlášení vítězů proběhne 1 prosince a ihned informujeme všechny výherce emailem.

 

Podzimní soutěž na webu Styl ženy o ceny v hodnotě 3 tisíce korun

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *