Dokonalá dovolená, nebo nejhorší zážitek?

Dokonalá dovolená, nebo nejhorší zážitek?

Screenshot 2014-02-03 09.43.34Zájezd je objednaný, hotel vypadá na fotografiích dobře, a vy již celí natěšení balíte kufry. Let proběhne v pořádku, v cílové destinaci nasedáte na transfer a vystupujete před hotelem. A to před tím, který vám z fotografií cestovní kanceláře přišel tak nádherný. Skutečnost je ale zcela jiná. Ostatně to vám mohou doložit i mnohé recenze hotelů, které nejenom píší, ale také natáčejí samotní turisté. A dávají tak možnost spatřit něco, co některé cestovní kanceláře taktně zamlčují – například staveniště v okolí hotelu, špinavá pláž, nulové služby, katastrofální jídlo. To vše může být problémem mnoha hotelů.

Špína, zápach a laxní personál

Nejvíce na podobné situace trpí jistě hotely v afrických destinacích. Namátkou můžeme zmínit Tunisko, popřípadě také Egypt. Již mnozí raději dopředu upozorňují, že při označení hotelů je vhodné raději jednu hvězdu ubrat. Poté již můžete na daný hotel pohlížet mnohem objektivněji. Jedním z těch nejhorších, které turisté zažili, může být třeba Nour Justitinia v Sousse. Tento hotel vás přivítá rezatými vodovodními kohoutky, plísní, neuklizenými společnými prostory, pytli s odpadky, nebo prázdnými výdejními pulty, která jsou součástí all inclusive pobytu. Možná ještě o něco hůře je na tom hotel El Hana Beach ve stejném městě, kde lze potkat i domácího mazlíčka v podobě velkého švába. I když podívat se můžete sami, a to v této fotogalerii, která vám jasně ukáže, jaké hotely byste měli raději vynechat.

Jsou i světlejší výjimky

Abychom však nekončili výhradně negativně, existují i světlejší výjimky, které ukazují, že ani v těchto oblastech se nemusíte bát a můžete si užít dokonalý komfort, který je plně srovnatelný v s hotely v evropských destinacích. Zkrátka vše je o výběru, a vy byste tak před koupí daného zájezdu měli číst informace o hotelech, a jedině tak si budete moci udělat objektivní obrázek o tom, jak to v hotelu, na pláži a v bezprostředním okolí bude vypadat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *